Dua shfaqet përvëluese në suksesin e radhës

04 dhjetor 13:11

Dua Lipa shfaqet si një engjëll në kopertinën e numrit të janarit të revistës prestigjioze, Vogue.

Ajo është njëra nga këngëtaret e popit më të komentuara të momentit.

Dua Lipa, 23 vjeçare është shfaqur shumë seksi dhe në formë edhe në imazhet e fundit të cilat i ka realizuar për British Vogue.

Këngëtarja e hitit “One Kiss” shihet e veshur me fustanin ngjyrë të bardh dhe dukej sa në formë aq edhe seksi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është caktuar orari i ndeshjeve të 1/8 së finales së…