Ja kur zhvillohen ndeshjet e Kupës në futboll

04 dhjetor 2018 | 13:04

Është caktuar orari i ndeshjeve të 1/8 së finales së Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.

Këto ndeshje zhvillohen në fundjavë dhe me këto ndeshje mbyllet edhe sezoni vjeshtor  në futbollin e Kosovës. Katër ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa katër të tjerat të dielën.

Digitalb Kupa

Të shtunën takohen:

Liria – Prishtina
Besa – Vëllaznimi
Fushë Kosova – Ferizaj
Drita – Minatori ose 2 Korriku

Të dielën takohen:

Trepça ’89 – Flamurtari
Ballkani – Gjilani
Dukagjini – Feronikeli
Kika – Istogu
(Të gjitha ndeshjet luhen nga orën 12:30)

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Familja e Cristiano Ronaldos ka reaguar ashpër pasi ylli i…