Duhet ta shihni patjetër fustanin e dasmës së tretë të Kourtney Kardashian

22 maj 15:26

Kourtney Kardashian dhe partneri i saj, Travis Baker u martuan ditën e djeshme për herë të tretë në Itali, pasi morën me qira një kështjellë në Portofino.

Çifti tërhoqi shumë vëmendje, por ajo që ra më humb në sy ishte veshja e nuses. Me një fustan e vello të zezë, me imazhin e Shën Marisë në qendër, motra e madhe Kardashian la pas të bardhën tradicionale, për të shfaqur  anën ‘rock’ të të dashurit të saj për dasmën e tyre këtë fundjavë.

Është hera e tretë që dyshja e dashur do të martohen, pas një dasme në Las Vegas dhe një ceremonie intime në Santa Barbara. Edhe pse këtë herë dy të dashuruarit ftuan familjet dhe miqtë e tyre për t’i parë ata duke thënë ‘po’. Çifti i lumtur u pa të shtunën në mëngjes, përpara dasmës së tyre, duke ecur dorë për dore nëpër rrugët e Portofino.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe anëtari i Shoqatës “Kosova” në…