Dukagjini ndahet baras me Malishevën

01 prill 16:48

Superliga e Kosovës në futboll është rikthyer me ndeshjen mes Dukagjinit dhe Malishevës, e cila ka përfunduar me rezultat 0-0.

Pavarësisht angazhimit të të dyja skuadrave gola nuk pati përgjatë 90 minutave dhe skuadrat ndanë pikët. Dukagjinit nuk i ka konvenuar aspak ky barazim, pasi vazhdon të jetë në pozitën e tetë me 30 pikë të grumbulluara, derisa në anën tjetër Malisheva është paska me e qetë dhe ka 34 pikë dhe zë vendin e pestë.

Dy ndeshje tjera interesante zhvillohen këtë xhiro ku takohen Gjilani me Ballkanin dhe Prishtina me Llapin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti rus, Vladimir Putin, do të bisedojë sot nëpërmjet telefonit…