Durrës, gjendet pas shenja jetë një e moshuar

24 prill 2019 | 15:14

Në lagjen nr. 13, në Durrës është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe, me flokë të gjata e të thinjura dhe e veshur me rroba të zeza.

Në breg të detit janë gjetur një shkop, një çantë ngjyrë e zezë dhe një palë këpucë ngjyrë blu.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Po punohet për identifikimin e kufomës dhe shkakun e mbytjes. /Top Channel/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori Ekzekutiv i Odës Amerikane (OEAK), Arian Zeka, priti në…