Dy klube angleze në kërkim të Rexhbecajt

03 maj 11:50

Talenti i Wolfsburgut me prejardhje nga Kosova, Elvis Rexhbecaj, ka tërhequr vëmendjen e dy skuadrave nga Anglia.

21-vjeçari në vitin 2017 ka debutuar për skuadrën e parë të Wolfsburgut në Bundesligë, për t’u konsideruar një nga lojtarët më premtues për klubin elitar gjerman.

Gazeta gjermane ‘Bild’ raporton se skuadra e promovuar në Premierligë këtë sezon, Norwich City dhe Leeds United, janë të interesuara për lojtarin nga Prizreni.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Salihe Salihu - PhD Demokracia si një nocion është njohur…