Dy raste pozitive me Covid-19 në Premier Ligë

23 maj 23:47

Premierliga po vazhdon të tronditet nga testet për Covid-19.

Premierliga po kryen testimet sipas protokollit, në kuadër të planeve për rikthimin në fushat e blerta.Raportimet  e fundit nga mediet britanike bëjnë të ditur se në Premierligë janë dy raste pozitive me Covid-19.

Këto rezultate janë pas raundit të dytë të testimeve. Dy rastet në fjalë janë nga dy skuadra të ndryshmeNë total, 996 persona janë testuar, përfshirë lojtarë dhe staf.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Doktorët në Kaliforninë Veriore thonë se ka pasur më shumë…