Dy yjet e Monchengladbachut në ‘radar’ të Bayernit

03 dhjetor 14:30

Kampionia e Evropës dhe Gjermanisë, Bayern Munchen po planifikon transferimin e dy futbollistëve të Borussia Monchengladbach, Denis Zakaria dhe Florian Neuhaus, raporton “Blid”.

Për transferimin e kësaj dyshe skuadra “bavareze” duhet të ndajë plotë 80 milionë euro.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njohësi i çështjeve ligjore, Albert Krasnqi ka vlerësuar se ushtruesja…