Dybala ia siguron fitoren Juves  

24 shkurt 2019 | 17:02

Juventusi bëri detyrën duke mposhtur Bolognën me rezultatin minimal 0-1. Goli i vetëm i takimit u shënua nga Pauolo Dybala, i cili shkon në kuotën e katër golave të shënuar në këtë sezon të Serie A.

Chievo e vendit të fundit nuk arriti më shumë se një barazim pa gola ndaj vizitorëve të Genoas, ndërsa me nga një pikë u ndanë dhe Sassuolo me SPAL-in par një 90-minutëshi që përfundoi me rezultatin 1-1.

 

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministrja britanike, Theresa May, ka thënë se më 12 mars…