E bija e Madonës sfilon me gjoksin jashtë dhe e pa depiluar (Foto)

12 shtator 15:37

E çuditshme dhe përtej normales, e bija e Madonës sfilon në javën e modës në New York dhe i lë të gjithë pa fjalë.

Lourdes Leon është prezantuar në pasarelën e “Gypsy Sport” me një look shumë të guximshëm: topless i mbuluar nga zinxhirë dhe guaska, xhinse të grisura me bel poshtë të cilat rrëshqisnin dhe bënin të dukeshin fare mirë të brendshmet e zeza dhe këmbët e padepiluara.

Kritikave u është përgjigjur me gishtin e shkruar dhe fjalinë “Mama’s girl” (Vajza e mamit).

Image result for Lourdes Leon

Lajme të sponsorizuara