E dashura e sulmuesit të Real Madridit surprizon fansat para kampionatit (Foto)

16 gusht 2019 | 11:52

Ishte menduar se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano Ronaldon.

Por Yaiza Moreno dhe Mariano Diaz siç duket nuk do të qëndrojnë më në Madrid. Diazi nuk ka mundur të bindë trajnerin Zidane dhe tani është në kërkim të një ekipi të ri.

Por çdo ekip që do të transferojë sulmuesin nga Republika Dominikane do të marrë edhe të dashurën e tij superseksi.

Shpesh ajo provokon me fotot e postuara në rrjetet sociale duke surprizuar tifozat e ekipit për të cilin luan i dashuri i saj.

Image result for Yaiza MorenoImage result for Yaiza MorenoImage result for Yaiza MorenoRelated imageImage result for Yaiza Moreno

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Tiranës ka sekuestruar 463 gramë lëndë narkotike “cannabis…