E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj

03 dhjetor 14:31

Ajo shfaqet gjithmonë në formë të mirë kur publikon foto në Instagram.

Dhe Kim Kardashian nuk zhgëjneu sërish teksa shfaqi format e saj, ndërsa kishte veshur një fustan të ngjitur pas trupit me fytyrën e saj në pjesën e përparme për një seri të re veshjesh të ndarë në Instagram të mërkurën në mëngjes.

40-vjeçarja pritet të lançojë rroba nga koleksioni i saj i fundit për linjën KKW Beauty e cila filloi në tetor.

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampionia e Evropës dhe Gjermanisë, Bayern Munchen po planifikon transferimin…