E njohur për stilin e saj Rita Ora befason përsëri

11 mars 2021 | 23:57

Rita Ora përsëri ka rënë në sy të mediave britanike pasi që ka postuar disa imazhe për të festuar suksesin e EP-it të saj “Bang”

Është bërë një muaj prej që ajo ka lansuar EP-in e saj “Bang” me producent Kazakh dhe DJ Imanbek.

Rita Ora ka shkarkuar disa foto në Instagram për të promovuar edhe më shumë atë derisa ka thënë se së shpejti do ta publikojë edhe versionin akustik të incizimit të saj të fundit.

Këngëtarja (30) ka zënë vëmendjen e mediave me këto foto jo vetëm në Britani por edhe më shumë.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori me famë botërore, Leonardo DiCaprio, i ka dalë edhe…