E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksi siç nuk e keni parë kurrë

19 maj 11:08

Kim Kardashian ka zbuluar për fansat e saj se si duket në rutinën e saj të mëngjesit, në episodin e gjashtë të “The Kardashians” të Hulu.

Në video zbulohet se teksa shtëpia e Khloe Kardashian është ende duke u ndërtuar, Kim ka lënë të motrën dhe kunatin, Tristan Thompson, të ushtrohen në palestrën e saj.

Në një moment ylli televiziv zbret për t’u bashkuar me ta, ku shfaqet me një veshje jashtëzakonisht jo të këndshme, me një fustan të bardhë super të fryrë dhe pa asnjë pikë grimi në fytyrë.

Skenat e mëngjesit ishin ndër të parat e shfaqura ndonjëherë në shtëpinë e femrës më seksi. Kjo e fundit shfaqet me flokë të kapura bisht dhe me gjithë trupin të mbuluar nga fustani i madh.

Teksa Kim e kanë parë në shumicën e rasteve të kuruar në çdo detaj, fansat nuk e kanë parë kurrë në rutinën e saj të plotë të mëngjesit. Ajo shfaqej si rrallëherë pa make-up dhe pa filtra.

E njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksiE njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksiE njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksiE njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksiE njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksiE njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksiE njohët kush është? E sapo zgjuar nga gjumi, femra më seksi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë mbledhur sot për të…