“E zënë me punë”, Oriola shfaqet më seksi se kurrë më parë (Foto)

25 shkurt 23:29

Oriola Marashi është një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe vazhdon të rritet në karrierë. Së fundmi e dashura e Eros Grezdës ka postuar në Instagram disa foto mjaft seksi dhe provokuese.

“E rezervuar dhe e zënë me shumë punë”, shkruan bukuroshja, që shfaqet gjysmë e zhveshur me një laptop në dorë.

Fotot e fundit të saj janë pëlqyer shumë nga fansat e saj dhe jo vetëm, teksa ajo që bie në sy është fakti se nuk ka përdorur filtra për të mbuluar defektet. Ndoshta sepse nuk ka defekte?

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Grekët akuzojnë se një “breshëri” e re sfidash mbi Egje…