E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

02 mars 13:27

Modelja bukuroshe, Kejvina Kthella nuk di të ndalet. Së fundmi ajo ishte e ftuar në një spektakël humori, ku dhuroi skena mjaft provokuese.

Bukuroshja ishte vendosur në një skeç si e dashura e “Pablo Escobar-it” dhe me pas dashurohet me “Laçjanin”, personazhin karakteristik të këtij spektakli.

Në një moment Kejvinës i duhet të ndërrohet dhe emisioni nuk i kurseu aspak publikut momentet kur modelja shfaqet totalisht e zhveshur.

E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

E zhveshur komplet, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madrid bëri hap fals duke barazuar në shtëpi ndaj…