Edhe një gol në ndeshjen Liverpool-Atletico (video)

03 nëntor 2021 | 21:28

Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Atletico Madridit. Në minutën e 21-të, Sadio Mane ka realizuar për 2-0.

Liverpooli e ka nisur mirë ndeshjen ndaj Atleticos, pasi në minutën e 13-të ka kaluar në epërsi. Shënues për “Reds” ishte Diogo Jota, raporton “Epoka e re”.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është barazuar rezultatin në ndeshjen mes RB Leipzig dhe PSG-së…