Elvana si sirenë në eventin e stilistit kosovar

18 maj 11:53

Elvana Gjata ka pasur një paraqitje tepër interesante te Valdrin Sahiti

Këngëtarja shqiptare po ashtu ka qenë pjesë e rrugëtimit të stilistit kosovar gjatë këtyre viteve dhe duket se fustani i saj ishte po ashtu i veçantë.

Me një model si të sirenës dhe i tejdukshëm, Elvana është dukur e veçantë në këtë paraqitje, sidomos gjatë defilimit të saj në tepihun e kuq.

Kujtojmë se një sërë personalitetesh publike dhe nga showbizi janë mbledhur në eventin e stilistit kosovar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj…