Vajza e Ilir Shaqirit, Emily e prezanton shokun e saj të jetës

18 maj 11:48

Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj në rrjetin social “Instagram” që nuk kanë tërhequr vëmendjen vetëm sepse janë foto të bukura, por sepse kemi të bëjmë me një “remake”.

Vajza e balerinit Ilir Shaqiri, ka publikuar një foto me shokun e saj të ngushtë që nga fëmijëria.

“I njëjti person, e njëjta pozë dhe i njëjti vend, por me 10 vite diferencë,” – shkroi Emily krahas fotos.

Leonardo Ferrara është shoku i një jete për bukuroshen dhe këtë aspekt personal, ajo vendosi ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të mërkurën në Gjykatën Speciale është shpallur vendimi për dy…