Emery largon pesë yje nga Arsenali

22 korrik 13:03

Ardhja e Unay Emery në krye të Arsenalit pritet të sjellë ndryshime të mëdha.

Trajneri spanjoll tashmë ka etiketuar pesë futbollistët e pavlefshëm për ekipin e tij në sezonin e ri, e që priten të largohen. Deri më tani dy lojtar veç janë larguar. Bëhet fjalë për Jack Wilshere dhe Santi Carzola. Kësaj liste sipas ‘Sportskeeda’ do t’i bashkohen edhe pesë futbollistë.

Futbollistët që do të largohen janë: Danny Welbeck, Laurent Koscielny, David Ospina, Mohamed Elneny dhe Joel Cambell.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka thënë se gjatë gjashtëmujorit…