Enrique pritet të jetë pasardhës i Contes

06 shkurt 15:13

Forma jo e mirë e Chelseat në këtë edicion dhe dy humbjet e fundit kanë bërë që e ardhmja e Antonio Contes në krye të kësaj skuadre të vihet në rrezik.

Në rast të shkarkimit të trajnerit në krye të Chelseat pritet të emërohet ish-trajneri i Romës dhe Barcelonës, Luis Enrique. Lajmin e ka bërë të ditur katalanasja “Sport”.

Aktualisht skuadra e Chelseat zë vendin e katërt në Premier Ligë me 50 pikë të grumbulluara.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më shumë se dhjetë shtete anëtare të BE-së kanë dalë…