Era Istrefi sjell emocion dhe energji me këngën e re, ja ku e keni “Mona Lisen”

21 prill 2024 | 17:44

Kënga e re e Era Istrefit është publikuar tashmë.

“Mona Lisa” është një hit i ri që pritet të bëj valë në skenën muzikore.

Melodia e saj është energjike dhe ritmike. Era Istrefi shfaq talentin e saj të jashtëzakonshëm në vokal dhe performancë. Kënga do t’ju bëjë të ndiheni të disponuar dhe do ta mbani gjatë në mend.

https://youtu.be/40GnPNALt-A

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Lironi Sadik Durakun nga burgimi i paligjshëm”. Kjo është thirrja…