Erjola e sqaron përfundimisht se a ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos

15 maj 2024 | 12:42

Ish- banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi, e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur sot nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Erjola: I bëra bllok por nuk e  ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte.  Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Semos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka thënë se opozita duhet…