Ermali i lë komentin epik në fotot super seksi, Luana i kthehet: Pse do që ta na ftosh…

29 korrik 15:03

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po bën disa ditë pushime në jug të Shqipërisë.

Ajo ka ndarë me 2 milionë ndjekësit e saj në “Instagram” disa poza ku shfaqet me rroba banje të kuqe, ku ekspozon format e saj trupore perfekte.

“Ca do robi me shume nga jeta ?”, shkruan Luana bashkëngjitur me fotot seksi që menjëherë janë pëlqyer shumë nga fansat. E sigurisht që edhe komplimentet kanë qenë të shumta.

Por vëmendjen më të madhe e mori komenti i mikut të saj, Ermal Mamaqi, i cili i shkruan: “Ho mi ke fillu Baywach??”. Fjalët e tij nuk kanë kaluar pa u vënë re nga moderatorja e njohur.

Kjo e fundit i shkruan duke bërë shaka: “Pse mo do qe ta ftosh ne emision?”, duke i kujtuar se ka kohë që nuk transmetonin programin e tij. Më pas Luana i thotë se ka nisur baywach, dhe e pyet nëse do shpëtim?

Ermali i lë komentin epik në fotot super seksi, Luana i kthehet: Pse

Ermali i lë komentin epik në fotot super seksi, Luana i kthehet: Pse

Ermali i lë komentin epik në fotot super seksi, Luana i kthehet: Pse

Ermali i lë komentin epik në fotot super seksi, Luana i kthehet: Pse

Ermali i lë komentin epik në fotot super seksi, Luana i kthehet: Pse

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se në Kosovë janë…