Evra, lojtar i ri i West Hamit

07 shkurt 16:45

Patrice Evra edhe zyrtarisht është lojtar i ri i skuadrës së West Ham United.

36-vjeçari francez do të jetë pjesë e skuadrës ngalëze deri në qershor të këtij viti, kurse ai në këtë klub u transferua si lojtar i lirë.

“Sky Sports News” raporton se interesim për ish-lojtarin e Monacos, Manchester Unitedit, Juventusit dhe Marseillet kishte shfaqur edhe Everton, por ai preferoi transferim në West Ham.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
 Zëvendësministri i Ministrisë së Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Arian Daci,…