Fajoni: Jam duke e ndjekur me vëmendje debatin për demarkacionin

22 shkurt 12:25

Deputetja në Parlamentin Evropian, Tanja Fajon, ka thënë se është duke e përcjell me interes të madh debatin dhe votimin e demarkacionit në Kuvendin e Kosovës.

“Jam duke e ndjekur me interes të madh debatin dhe votimin e demarkacionit në Kuvendin e Kosovës. Uroj gjithë të mirat për miqtë, partnerët dhe qytetarët që po tregojnë një demonstrim dhe angazhimit të vërtetë për liberalizim e vizave”, ka shkruar Fajoni në llogarinë e vet në “Twitter”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Rasim Selmanaj,…