Fansat e Kanye West kritikojnë ashpër Kim Kardashian për ndarjen nga West

03 nëntor 11:31

Kim Kardashian ka një mesazh për fansat e Kanye West.

Në një skenë të postuar në episodin e ri të “The Kardashians” që u publikua mbrëmë në mesnatë 42 vjeçarja iu përgjigj fansave të reperit 45 vjeçar të cilët janë tallur me të pas ndarjes.

Në këtë episode, Kim tha se në rrjetet sociale njerëzit e “shkatërruan” duke e kritikuar për ndarje.

“Në internet njerëzit më shkatërruan dhe më thanë se kjo është ajo që merr pasi nuk je më me Kanye”.

Komentet e Kim vijnë pasi zbuloi se Kanye e kishte sulmuar atë për një veshje.

Së fundmi është raportuar se Kim po e mban distancën e saj nga Kanye pas komenteve antisemitike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Wesley Clark, Bernard Kouchner, William Walker janë vetëm disa nga…