Fatmir Limaj e Rexhep Selimi së bashku me bashkëluftëtarët festojnë Vitin e Ri

02 janar 2018 | 23:51

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Rexhep Selimi, shihen në një fotografi në Kleçkë duke festuar Vitin e Ri.

Aty shihet edhe deputeti Enver Hoti, Avdi Raci e shumë bashkëluftëtar tjerë të brigadës 121 “Kumanova”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Derisa Juventusi është pajtuar me Schalken për huazimin e Marko…