Fejohen Kristen Wiig dhe Avi Rothman

18 gusht 2019 | 12:28

Aktorja e njohur Kristen Wiig është fejuar me të dashurin Avi Rothman. Këtë e bëri me dije për “People” një burim i afërt i aktores. Ai ka thënë se çifti është fejuar në fillim të këtij viti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Smajl Latifi,…