Femra më e komentuara në botë nuk i ndahet palestrës

21 janar 16:20

Vitet për Jennifer Lopez janë thjesht një tregues. 49-vjeçarja është fotografuar teksa shkonte në palestër dhe sigurisht e gjithë vëmendja ishte te format e saj perfekte.

J.LO shoqërohej nga i dashuri i saj Alex Rodriguez, me të cilin gjërat po ecin mjaft mirë. Format e mrekullueshme të këngëtares janë rezultat i punës së saj intensive në palestër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy sulmuesit e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez janë…