Lista e shënuesve në La Liga

21 janar 16:11

Dy sulmuesit e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez janë të parët në listën e golashënuesve në La Liga. Argjentinasi deri tash ka shënuar 17 gola, kurse urguajasi ka shënuar tre gola me pak. I treti në këtë listë është sulmuesi i Gironas, Cristhian Stuani me 12 gola.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi, ka pritur në takim të…