Ferizaj: Godet me thikë vëllain e vet

17 janar 11:38

Policia e Kosovës ka bërë me dije se një person është arrestuar në Ferizaj, pasi i njëjti e ka goditur me thikë vëllain e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka bërë me dije se ka ndaluar…