Feronikeli transferon Malajn

11 qershor 18:23

Klubi i Feronikelit ka konfirmon se sot (e martë), ka arritur marrëveshje me Argjend Malajn.

25-vjeçari ishte futbollist i Kamzës në Kategorinë Superiore të Shqipërisë, ku më parë kishte mbrojtur edhe ngjyrat e Skënderbeut.

Argjend Malaj luan në pjesën qendrore të mesfushës dhe pati më shumë se 20 paraqitje në Kategorinë Superiore këtë sezon. Vushtrriasi tani e tutje do të mbrojë ngjyrat e Feronikelit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, Philip…