Festat e Nëntorit, Taulant Balla viziton  liderët e UÇK-së në Hagë (video)

29 nëntor 11:13

Shefi i grupit parlamentar të Partisë Socialiste në Shqipëri, Taulant Balla, ka bërë me dije se ka se ka udhëtuar për në Hagë.

Balla ka njoftuar se për festat e Nëntorit ka zgjedhur t’i vizitojë liderët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin, të cilët gjenden në Hagë

Shefi i deputetëve socialistë ka publikuar një video-incizim nga Haga, ndërsa vizitën e tij tek krerët e UÇK-së i njëjti e kishte paralajmëruar edhe gjatë fjalimit të tij në mbledhjen e përbashkët të dy kuvendeve Kosovë-Shqipëri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampionati Botëror “Katar 2022”, sot vjen me disa ndryshime në…