FIFA shpalos formacionin më të mirë të vitit

17 janar 20:28

FIFA ka shpalosur formacionin më të mirë të vitit 2021.

Në portë Donnarumma i cili ka përpara tij tre mbrojtësit, Alaba, Ruben Dias dhe Bonucci.

Më pas në mesfushë ndodhen Jorginho, Kante dhe De Bruyne. Sulmi përbëhët nga katër sulmuesit më në formë momentalisht si Cristiano Ronaldo, Messi, Haaland dhe Lewandwoski.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të ndeshjeve miqësore të parapara të zhvillohen në…