Fifi publikon këngën e re, përmend edhe episodin e famshëm në “BBV”

02 nëntor 11:32

Fifi ka lansuar një projekt të ri muzikor.

“Vëmendje”, titullohet kënga të cilën Fifi e ka kompletuar me klip.

Teksti i këngës është shkruar nga vet artistja.

Fatjon Miftari është producent i projektit dhe një herësh e ka bërë edhe miksimin.

Për masterizimin është kujdesur Johan Bejerholm, ndërsa kënga duket të jetë e bazuar në përjetimet e vet këngëtares.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Imagine Films që e ka xhiruar videoklipin, me skenografi nga Burim Arifi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Superliga e Kosovës në futboll rikthehet sot me vetëm një…