Sonte ndeshja e mbetur Prishtina – Trepça ’89

02 nëntor 11:30

Superliga e Kosovës në futboll rikthehet sot me vetëm një ndeshje të mbetur mes Prishtinës dhe Trepçës ’89.

Kjo ndeshje zhvillohet sonte nga ora 1800 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Prishtina është në pozitën e katërt me 21 pikë, derisa 89-shit është në pozitën e parafundit.

Biletat për këtë ndeshje mbajnë çmimin 2 euro për sektorin e lindjes kurse 3 euro në sektorin e perëndimit. Ndeshja është e vlefshme për xhiron e 9-të të Superligës së Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një 38-vjeçare jep me qira burrin e saj grave të…