Fillon asfaltimi i disa segmenteve rrugore në fshatrat Kuqicë dhe Tërrnavc

08 dhjetor 15:50

Në kuadër të projekteve të shumta infrastrukturore që janë duke u zhvilluar në Komunën e Skenderajt, ka filluar asfaltimi i disa segmenteve të rrugëve në fshatrat Kuqicë dhe Tërrnavc të kësaj komune.

Për të parë nga afër punimet në këto rrugë, ka qenë e pranishme edhe drejtoresha e Urbanizmit, Sanije Ahmeti së bashku me inxhinierë dhe profesionistë.

Komuna e cila drejtohet nga Bekim Jashari, ka vlerësuar se ky projekt është tejet i rëndësishëm për rregullimin e infrastrukturës për banorët e kësaj pjese.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Klinës ka bërë me dije se nesër (e…