Fillon Prime e Big Brother VIP Kosova, ju presin shumë surpriza

30 janar 21:15

Ka filluar nata Prime e Big Brother VIP Kosova, gjatë së cilës do të ketë shumë befasi.

Sikurse çdo të hënë, edhe sonte do të ketë nominime, ku tashmë të nominuar janë Mbresa, Atdheu dhe Blasta, të cilën janë dënuar nga “Vëllai i Madh”

Këtë mund ta ndiqni sonte duke filluar nga ora 21:00 në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Vetëvendosjes, Enver Dugolli ka thënë se formimi i…