Fillon takimi i Thaçit me Limajn e Ahmetin

21 janar 14:35

Ka filluar takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, me dy bashkëkryesuesit e delegacionit shtetëror të Kosovës për bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti.

Pas këtij takimi presidenti Thaçi do të mbajë konferencë për media, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është hapur të hënë ekspozita me fotografi nga shfaqja e…