Firma Bucolli Maler & Stuckateur GmBH, me seli në Gjermani, kërkon punëtorë

19 gusht 22:40

Kompania Bucolli Maler & Stuckateur GmBH e cila gjendet në Stuttgart të Gjermanisë, kërkon të punësoj menjëherë pesë (5) punëtorë (të cilët kanë përvojë pune në Fasad, Knauf, Gips dhe Qeramik).

Poashtu e njëjta kompani kërkon edhe dy (2) punëtor (punëtore) që t’i punësojë në zyrat e tyre.

Obligative është te kenë (Ausbildung Bürokauffrau, Bürokauffmann) me përvojë pune.

Punëtorët duhet të jenë të pajisur me dokumente të rregullta gjermane dhe të kenë të drejtë pune në Gjermani.

Me Respekt

Albert Bucolli

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Blerim Vela, shef i kabinetit të presidentes Vjosa Osmani, ka…