Fitojnë Prishtina dhe Ylli

06 dhjetor 2018 | 23:09

KB Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit me rezultat 103-79, në kuadër të xhiros së 11-të të Superligës së Kosovës në basketboll.

Vetëm në pjesën e parë Bashkimi i bëri ballë Prishtinës, pasi në pjesën e dytë kryeqytetasit ishin të papërmbajtshme dhe shënuan fitore të merituar.

Në ndeshjen tjetër që është zhvilluar sonte (e enjte), fituese doli skuadra e Yllit ndaj Pontes me rezultat 89-75.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme i…