Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz

15 shtator 16:39

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë.

Së fundmi, Fjolla publikoi një video në rrjetet sociale, të momentit kur suprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.

 

“Hajt për hajër, ta gëzosh”- dëgjohet ai duke thënë, ndërsa i kërkon të ndezë makinën: “Pse nuk i provove çelsat?”

“Nuk jam gati,”- i ktheet ajo e emocionuar. Këngëtarja nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj.

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)
Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz (FOTO)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Publikohen disa pjesë nga libri voluminoz autobiografik në dorëshkrim “Tokë…