Flamuri kuqezi në finalen e Ligës së Kampionëve (Foto)

26 maj 2018 | 21:16

Ngjashëm si në çdo ceremoni të madhe, flamuri shqiptar nuk ka munguar as në stadiumin e Kievit në të cilin po zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Real Madridit.

Flamuri kuqezi është në anën perëndimore të tribunës së stadiumit në Kiev.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreth 400 gjyqtarë dhe 197 prokurorë, aktualisht, janë të angazhuar…