Flamurtari nuk mposhtet nga Gjilani

15 mars 2018 | 16:03

Skuadra e Gjilanit e ka dominuar plotësisht ndeshjen e radhës ndaj Flamurtarit, por rezultati final i kësaj ndeshje ishte 0-0.

Në pjesën e parë vendasit kishin dy raste të mira që nuk i shfrytëzuan, kurse në pjesën e dytë raste të mira shënimi lëshuan edhe Hasn Hyseni dhe Fuad Karabeg. Pas kësaj xhiro në elitë, Gjilani zë vendin e gjashtë me 36 pikë, kurse Flamurtari tejkalon Besën dhe renditet në pozitën e dhjetë.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy pjesëtarëve të klubit të motoristëve rusë “Ujqërit e natës”…