Fondacioni ‘Golden Eagle’ dhuron veshje sterile për stafin shëndetësor të Drenasit

28 prill 13:54

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka pritur në takim përfaqësuesin e fondacionit “Golden Eagle”, Betim Kryeziu, i cili ka dhuruar 25 veshje sterile shumë përdorimëshe për stafin shëndetësor të kësaj komune.

Kryetari Lladrovci ka falënderuar drejtorin e fondacionit “Golden Eagle”, Shqair Palushi për këtë ndihmë të ofruar Komunës së Drenasit, përkatësisht stafit shëndetësor të cilët sipas tij janë me të atakuarit dhe ka vlerësuar se kjo është një ndihmë e mirëpritur në këtë kohë pandemie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanye West është përfshirë në listën e njerëzve më të…