Formacionet: Arsenal-Liverpool (foto)

22 dhjetor 18:48

Sonte (e premte) zhvillohet ndeshja derbi e Premier Ligës në mes Arsenalit dhe Liverpoolit. Kjo ndeshje pritet të fillojë nga ora 20:45.

Pjesë e Arsenalit nga minuta e parë pritet të jenë edhe dyshja shqiptare Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me 59 vota për dhe 15 kundër, Kuvendi i Kosovës…