Formacionet: Atletico – Juventus

20 shkurt 14:16

Në orën 21: zhvillohet ndeshja e radhës në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Atletico Madrid e pret skuadrën e Juventusit, kurse kjo ndeshje është e veçantë për Moratën që ishte pjesë e “Zonjës së Vjetër” dhe Mandzukiq që luajti në të kaluarën për skuadrën spanjolle.

Formacionet e mundshme:

Atletico Madrid: Oblak; Arias, Godin, Gimenez, Luis; Koke, Rodri, Thomas, Saul; Griezmann, Morata.
Juventus: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro; Pjaniq, Matuidi, Bentancur; Ronaldo, Dybala, Mandzukiq.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person është vrarë në Ferizaj si pasojë e të…