Formacionet: Barcelona-Sporting

05 dhjetor 10:12

Nga ora 20:45 në “Camp Nou” do të zhvillohet ndeshja e Ligës sam Kampionëve në mes Barcelonës dhe Sporting Lisbonës.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Topi i Artë” mbetet një çmim prestigjioz individual në futboll,…