Formacionet: City-Basel

07 mars 16:01

Manchester City dhe Basel përballën sonte (e mërkurë) në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 4-0.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
FC Prishtina është skuadra e katërt që është kualifikuar në…